ЧП Ворон. Электронные компоненты и радиомонтажное оборудование. Микросхемы, транзисторы, реле, резисторы, конденсаторы, паяльное оборудование, припой.
Кошик порожній!
ВХІД ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Забули пароль?
Зареєструватися
Пошук:

Для пошуку введіть текст або натисніть на значок мікрофона і почніть говорити.

×
Історія запитів
ваша історія пошуку порожня

ВСЕ КОММЕНТАРИИ ОТ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ 1

Оставлен на странице https://voron.ua/catalog/048046#comment 6-10-2025 22:27

Вітаю. Який штекер підходить до цього гнізда? Які розміри гнізда?

Оставлен на странице https://voron.ua/catalog/003378#comment 22-01-2024 23:19 shopping_cartуже купил

Чим відрізняються ці транзистори від таких же по 54грн?

Оставлен на странице https://voron.ua/catalog/039775#comment 13-08-2023 18:33 shopping_cartуже купил

Брав модуль для сонячної панелі що має на виході 7.78 вольта та 1.8 ампера. Модуль не запрацював.

Перемкнув пінцетом захистний діод, також не запустився. Запрацював лише від 10 вольт на вході.

Маркування мікросхеми прочитати неможливо.

Із цікавого - на моєму павербанку romoss 40000 mAh по кабелю мікро юсб пішла швидка зарядка. 8.89 в, 1.4 а.

Через тайп сі також працює. Характеристики по вхідній напрузі підправте будь ласка якщо мій модуль не виключення із правил.

Оставлен на странице https://voron.ua/catalog/046602#comment 3-08-2023 19:17

Коли буде фото товару?

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

16-05-2026 19:52


При підключенні будь якого навантаження модуль відключається. 

sensrv (Менеджер интернет-магазина) 14-05-2026 19:01


Добрий день. Так.

sensrv (Менеджер интернет-магазина) 13-05-2026 14:02


Добрий день.

Виробник: Triumph Cable Co., Ltd.

Вадим (Менеджер интернет-магазина) 11-05-2026 16:13


Доброго дня, вбудований літій-іонний акумулятор (Li-ion)

dwd2 6-05-2026 12:58


Вітаю, шановні!

Є питання по внутрішнім розмірам цього корпусу. Вони не вказані, тому я не можу зрозуміти, чи влізе мій пристрій в нього.Я так розумію, що вказані розміри - це габарити. А от який розмір вікна у білому каркасі - з боку передньої панелі?Чи не могли б ви поміряти?В мене прямокутна коробка розміром 160 х 74 мм. Чи влізе вона у вікно каркасу?

RS (Менеджер интернет-магазина) 5-05-2026 14:27


Спасибо, что поделились опытом применения отмывочной жидкости. Кроме перечисленных Вами преимуществ, эта жидкость ещё и неогнеопасна, в отличии от спиртобензиновой смеси.

1 4-05-2026 16:25


Спробував підключити по документації. Але коли я пін 7 з'єдную з іншими землями (1,2,16,15) - то отримую коротке по живленню. Хто може підказати що я не так роблю. 

RS (Менеджер интернет-магазина) 4-05-2026 12:38


Доброго дня! Трубка м'яка, еластична. Товщина стінки близько 0,6 – 0,7 мм. Точно поміряти важко, стінка трубки всередині не гладка, а з поздовжнім рифленням. Це показано на фото.

RS (Менеджер интернет-магазина) 3-05-2026 12:15


Можливо, потрапив невдалий балон. Крамолін - відомий європейський виробник, багато років продаємо цю продукцію, якість відмінна. Однак все може бути...

САМЫЕ АКТИВНЫЕ КОММЕНТАТОРЫ


star e : 1933 star RS : 1770 star sensrv : 1611 star Денис : 1295 star dfb{#98991*97996}xca : 1289 star gBqsPxAZ : 1028 star e : 691 star pHqghUme : 591 star can I ask you a question please? : 530 star hkdz : 434 star