ВСЕ КОММЕНТАРИИ ОТ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ RVK
Велика подяка. 12 штук і всі з однієї партії. Якщо потрібно, викладу фото.
А ще я їм вимірював rds. Подавав 10 вольт на затвор і спец приладом вимірював drain-source. Всі вони пройшли тест на відмітку 4,25 - 4,55 міліОм.
Пакувальнику велика подяка.
Дякую
якщо їх замовити 12 штук, вони будуть всі з однієї партії? адже це оригінал?
На скільки точно вони однакові по параметрах чи всі з однієї партії мені попадуть, якщо брати більше 10 штук?
Дякую!
Я не думаю, що після USB гнізда на платі потрібно ставити більше 6 вольт. Але, швидше працюватиме на струм, аніж на пробій від напруги.
А 5-вольтові взагалі бувають?
Чи цей вже на 6 вольтах відрубає вихід?
коли буде поставка?
потрібно не менше 50 м
Чи можна цією фольгою мотати імпульсні трансформатори?
Доброго дня. Хотіли б дізнатися які самі світлодіоди Ви підключаете (можливо ви маєте на увазі свотлодіодну стрічку) та який ток споживання.
Дякую за відповідь.
Я зрозумів причину. Цей БЖ тримає максимум 0,8 А. На скільки довго це тримання можливе, я не перевіряв. При перебільшенні потужнсті просто відключає вихід. Якщо зменшити навантаження, включається знову.
Слово "Віддалювач" означає того, що віддаляє. Тому, його потрібно замінити словом "Видаляч" - той, що видаляє.
Ви просили, я порадив. Будь ласка. ;)
Что Вы хотели сказать этими фотографиями? Прокомментируйте, пожалуйста.
Привіт!
Я отримав товар, він цілий, не пошкоджений. Всі, хто коли небудь хоч 1 раз купував на Алі, викладали фото отриманого товару і відписувалися про опис товару. От і я відписався. Товар якісний. Я зробив його фото, щоб народ бачив, що для чого і вам менше задавали запитань.
Адже перед цим вас запитували, які насадки до яих клещів підходять. Тому я зробив фото з доки від клещ. Там можна прочитати про всі насадки.
Клещі не дешеві, тому народ часом вагається, купувати чи ні.
Я виклав саме ті фото, які висітлюють питання, які шукав я на описах цих товарів.
https://photos.app.goo.gl/rXrK7gjzHhZMLNRR8
https://photos.app.goo.gl/RqQsnruGAUKAe5jg8
https://photos.app.goo.gl/ydXwoKK789JnTWCs7
https://photos.app.goo.gl/UTTtvhe4YwxVKk2o8
https://photos.app.goo.gl/r36kzfrdHQSctL4u9
для болгарки, станка? діаметр?
Не видно фото, яке я завантажив
Не видно фото, яке я завантажив
Чи можна цією фольгою мотати імпульсні трансформатори?
Купив цей блок для світлодіодів. Брав, ніби, з запасом по потужності. При включенні працює все добре але через секунд 15 - 30, як коли, світлодіоди починають блимати. Тобто, блок, ніби, йде в захист і відразу відновлюється. Відбуваються перемикання. Що не так з блоком?
Інший БЖ на 1 А з моїми світлодіодами працює добре.
https://photos.app.goo.gl/FWEzrShM9embL5aU9
От ми маємо ваш трансформатор. Так написано: дві незалежні обмотки на виході. Тоді запитання:
Чому я маю на кожних різнокольорових виходах 24 вольта?
Або дайте схему транса, будь ласка.
Щиро вдячний.
п.с.: купував такий тип транса на 36 В, там точно так само: на кожних кольорових по 36 вольта.
Маю фм приймач. Перегорів трансформатор. На вході живлення не знайшов стабілізатора. Тому замовив готовий блок живлення на 3,3 вольти, оскільки приймач працює від 2 батарейок АА. Наразі приймач працює від цього блока живлення. Без заморочок і все працює. Дякую!
Купив я корпус для тестера NE555. Був створений новий пристрій.
Коли довелося вставити крону, корпус виявився трішечки замалий.
Тому довелося використати ізострічку, яку я також придбав у вас. Щоправда, придбав лише білу, потрібно було брати ще й чорну.
В цілому, корпус для мого тестера в самий раз. Потрібно шукати крону меншого розміру ;)
Виробник прорахувався....
ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ
При підключенні будь якого навантаження модуль відключається.
Добрий день. Так.
Добрий день.
Виробник: Triumph Cable Co., Ltd.
Доброго дня, вбудований літій-іонний акумулятор (Li-ion)
Вітаю, шановні!
Є питання по внутрішнім розмірам цього корпусу. Вони не вказані, тому я не можу зрозуміти, чи влізе мій пристрій в нього.Я так розумію, що вказані розміри - це габарити. А от який розмір вікна у білому каркасі - з боку передньої панелі?Чи не могли б ви поміряти?В мене прямокутна коробка розміром 160 х 74 мм. Чи влізе вона у вікно каркасу?
Спасибо, что поделились опытом применения отмывочной жидкости. Кроме перечисленных Вами преимуществ, эта жидкость ещё и неогнеопасна, в отличии от спиртобензиновой смеси.
Спробував підключити по документації. Але коли я пін 7 з'єдную з іншими землями (1,2,16,15) - то отримую коротке по живленню. Хто може підказати що я не так роблю.
Доброго дня! Трубка м'яка, еластична. Товщина стінки близько 0,6 – 0,7 мм. Точно поміряти важко, стінка трубки всередині не гладка, а з поздовжнім рифленням. Це показано на фото.
Можливо, потрапив невдалий балон. Крамолін - відомий європейський виробник, багато років продаємо цю продукцію, якість відмінна. Однак все може бути...
САМЫЕ АКТИВНЫЕ КОММЕНТАТОРЫ
e : 1933 RS : 1770 sensrv : 1611 Денис : 1295 dfb{#98991*97996}xca : 1289 gBqsPxAZ : 1028 e : 691 pHqghUme : 591 can I ask you a question please? : 530 hkdz : 434





Поясніть прикол вартості аж 1072 грн? Адже можна купити 5 https://voron.ua/uk/catalog/040372--pripoy-jf-sn63pb37-07mm-100g-no-flux-bez-flyusa-00-jufeng-shenzhen-solder-coltd і буде дешевше